Na poczatek male zapoznanie я tematyka i bohaterami :D
*********************************************
Glowna Bohaterka
Imie: Henely
Nazwisko: GennerWiek: 21
Henery pochodzi я rodziny magikow, rodu Genner. Musi utrzymywac tradycje swojej rodziny - uczy sie magii od dziecka. Uczy ja jej matka - Gimera - wymagajaca, jednak w glebi kryje sie dobre serce...Ojciec Tandor- surowy, wymaga od Henely nierealnego. Sam zajmuje sie czarna magia.Jest jedynaczka. Henley ma dar miewa wizje przyszlosci i moze hipnotyzowac wzrokiem, tak, ze czlowiek wypelni jej wszystkie zyczenia... Tylko nie moze wykorzystywac tego w stosunku do rodzicow i do zwyklych ludzi. Henely ma dosc tego wszystkiego... Tego, ze musi zyc w ciaglej tajemnicy i ze nie moze byc jak jej rowiesniczki. A najgorsze jest to, ze wie, ze nigdy nie bedzie taka jak inni... Wyjdzie za maz za magika... Pewnie tez takiego tyrana jak jej ojciec.Nienawwdzi swojego wygladu - ale to tez jest "rozkaz" rodzicow. Ona nie ma na to wplywu - wszystko zalezy od rodzicow. Rodzice nie pozwalaja jej nawiazywac zadnego kontaktu я "normalnymi" ludzmi... Nie liczac tego, ze uczyla sie tez w zwyklej szkole. Zawsze byla posmiewiskiem... Ale musiala trzymac swoja moc przy sobie. Ona nie ma i nie miala zadnej przyjaciolki, ktorej moglaby powiedziec wszystko. Dawno mogla sprzeciwic sie rodzicom, ale po prostu sie bala. Ale to wszystko kwestia czasu... Wszystko sie zmieni ...
Glowny bohater
Imie: Zayn
Nazwisko: Malik
Wiek: 23
Pochodzi я Londynu.Bardzo wrazliwy, zwykly chlopak... Ze zwyklej rodziny. Czyta duzo ksiazek o roznej temtyce. Wokolo jego jest zawsze duzo osob, dziewczyn. Czasami marzy, by spotkac dziewczyne, ktora bedzie go rozumiec... bedzie mogl я nia pogadac zawsze i o wszystkim.Narazie na jego drodze nie ma takiej... Jest wielkim marzycielem. Znajomi dziwia mu sie: " Masz ponad 20 lat... Nie masz dziewczyny... Bujasz caly czas w oblokach... zejdz na ziemie", ale on sie nie przejmuje... Bo kurcze, jesli bedzie takie podejscie, to cale zycie przeleci szybko. Mieszka w wielkim domu я 4 przyjaciolmi ( Louis'em Tomlonson'em, Harr'ym Styles'em, Liam'em Payne, Niall'em Horan'em). Byli przez 2 lata slawnym zespolem... Mieli WIELKA kariere, ale ... ale nie wyszlo... Zniszczyli ich hejterzy, ktorzy od poczatku nie dawali za wygrana... i po prostu ich zniszczyli. Teraz kazdy я nich znalazl sobie jakas prace... Bo minelo juz pare lat. Zayn ma dosc nudne zycie, ale to niedlugo sie zmieni... Nie dlugo wszystko zrobi sie " ciekawe "...********************************************************************
No to mamy "przedstawienie postaci/prolog"... Mysle, ze sie podoba. Nie dlugo pojawi sie "Part 1"... A tymczasem zapraszam do komentowania... To bedzie motywacja я Waszej strony :) Dziekuje za uwage!
//TATII :**
Pisz rozdział i plis zmien na Polski bo nic nie rozumiem xD
OdpowiedzUsuńNmg :( :3 <3 Ale Dziekuje <3
UsuńSuper blog, tylko pliss zmień na polski <3
OdpowiedzUsuńThanks You xx Postaram sie :)
UsuńJejku *.*
OdpowiedzUsuń:* ujme za komplement <3
Usuń